Enter your keyword

Salon Hair By The Collective
„Krásný účes začíná krásnými vlasy!“

Salon Hair By The Collective
„Krásný účes začíná krásnými vlasy!“

Salon Hair By The Collective vás bezpochyby osloví svým interiérem inspirovaným moderním designem, ve kterém si plnými doušky budete moci užívat služeb našich kadeřníků a dopřát si relaxace při kávě, šálku čaje nebo i sklenky vína. Tým kadeřníků se vám nejen bude věnovat unikátní péčí o vaše vlasy, ale také se stane vaším vlasovým poradcem. Společně můžete dosáhnout proměny k vaší nejvyšší spokojenosti.

V našem salonu využíváme především vlasové kosmetiky Redken, RRline, Helen Seward, která umí dodat vlasům potřebnou sílu, jemnost a především ochranu proti barvě.V salonu můžete využít také služeb naší manikérky, která se postará, aby vaše ruce, především nehty vypadaly výjimečně.

Kadeřnice Alenka
Jako malá jsem si hrála na kadeřnici a tento sen, si plním každým dnem. Baví mě hrát si s barvami jako coloristka, jsem ráda za každou klientku, která je odvážná a jde do neobvyklých barev. Je to pro mne vždy výzva. Neustále si čtu, dozvídám a učím se nové věci, získávám si tím důvěru a spokojené úsměvy zákazníků. Krom barvení a střihu se specializuji na prodlužování vlasů „metodou keratin za tepla” Měním tím sny žen, v realitu a krásné dlouhovlásky. Těším se na Vás!

Kadeřnice Naďa
Já mám pro své klientky, které chtějí mít dlouhé vlásky, připravenou „METODU EXTENDMAGIC“. Je to prodlužování vlasů, za studena. Moc ráda tvořím, krásné účesy, které dělají radost na svatby, maturitní plesy nebo jen na večírek. Líbí se mi, když je žena ženská a krásně upravená. I když už jsem kadeřnicí 11 let, tak je stále co se učit, rozvíjet se. Přicházejí nové trendy, barvy, střihy. Proto stále zkouším a učím se novým věcem, abych byla lepší a lepší. Protože i nejlepší se můžou ještě zlepšovat.